Healbe Gobe je nový fitness náramek, který nabízí ojedinělé možnosti v oblasti chytrých hodinek a náramků díky špičkové technice. S jeho pomocí získáte osobního trenéra, dietologa a zdravotníka v jednom po celý den a celou noc. Hubnutí, sportování a zdravou životosprávu můžete zaznamenávat o mnoho snáz s tím, že informace budete mít neustále při ruce.

V následujícím článku si připravíme z kustovnice čínské vynikající pochoutky, které ocení především milovníci sladkého. Dobrou chuť! A nezapomeňte, účinky goji jsou přímo zázračné!

Rádi byste shodili? Nejste se svou postavou spokojení, ale přemýšlíte o zdravém a efektivním hubnutí bez hladu? Prospělo by vám pár kilo dolů? Pokud jste kladně odpověděli na všechny zmíněné otázky, jste na správné adrese.

Nenápadná rostlinka zvaná kustovnice čínská neboli Goji je klenotem čínské medicíny! Po staletí využívaná jako všelék, je nyní lehce dosputná i u nás. A to je skvělá zpráva!

Trápí vás celulitida anebo nadměrné množství tuku v určitých partiích? Zajímalo by vás, jak se tuky ukládají a co je způsobujte? To vám povíme v našem článku.

Proč je hubnutí s Tradiční čínskou medicínou účinnější?

Na to není jednoduchá odpověď, ale hlavním principem je  (což je pro většinu lidí překvapením) dostatek energie ve stravě. Ano, to je zásadní rozdíl mezi filosofií „západní“ a tradiční čínské medicíny.

Trápí vás nějaké to kilo navíc? Anebo dokonce mnoho kil? Pak je načase naučit se zdravému stravování. Možná, že to zpočátku nezvládnete sami, ale časem to bude rutina a hračka! Jenže, kde začít a co všechno vlastně zdravé stravování obnáší?

Dnes 21-letý mladík byl od malička trochu při těle. Svou nadváhu si začal především kvůli poznámkám spolužáků uvědomovat někdy v páté či šesté třídě. Občas přišel s pláčem domů, ostatních se trochu stranil.