Většina lidí se domnívá, že jde pouze o vynechání mouky a produktů z obilí. Jiní si naopak myslí, že jde pouze o dietu vhodnou pro ty, které postihla alergie na lepek. Dieta se dá ale využít i při jinačích obtížích nehledě na to, že nemusí být pouze pro nemocné. Komu tedy ještě může kromě alergiků pomoci?

Trpíte alergiemi nebo astmatem? Máte věčně uspaný nos anebo vám z něj teče? Pravděpodobně trpíte alergickou rýmou a my vám můžeme ukázat, jak s ní bojovat…

alergiesluncemalySvědí vás nos a otékají vám oči či oční okolí? Máte nepříjemnou rýmu a kapesníček je váš nejlepší kamarád? V takovém případě jste se pravděpodobně setkali s alergickou reakcí na něco ve vašem okolí. Nenechte to jen tak plavat a alergie rozhodně nepodceňuje.

Vydejte se s námi do samotného doupěte čínské přírody a poznejte mysteriózní rostlinu, jejíž účinky jsou známé již mnoha staletí. Dovolte nám ji představit…

Myslíte si, že je vaše alergie způsobená jen nesnášenlivostí vaše organismu s pylem anebo roztoči? Věříte spíše alternativnímu léčitelství? Máte dobré zkušenosti s tradiční čínskou medicínou? Myslíte, že ví, odkud se vaše alergie berou? Vlastně máte pravdu!

Jste stále nemocní a nevíte si rady? Dbáte na své zdraví, ale stejně s vámi pořád cloumají nemoci jako např. chřipka a angína? Připadá vám, že léčby těchto nemocí jsou vždy zdlouhavé a ve finále se minou účinkem? Možná není problém v těchto nemocech, ale ve vašem imunitním systému…

imunitaJste stále nemocní a myslíte si, že už se nejedná jen o smůlu na bacily? Jste náchylní na nemoci a myslíte, že už to není jen náhoda? V takovém případě ve čtení směle pokračujte….

Bohužel, mnoho malých dětí trpí nejrůznějšími alergiemi. Některé samy přejdou, jiné je nutné dlouhodobě nebo celoživotně léčit. Pokud jste u svého dítka vypozorovala vážnější zdravotní obtíže po požití mléka, měla byste situaci co nejrychleji řešit.