Trápí Vás bolesti v podbřišku? Máte problémy s močením? Cítíte se nejistě pokaždé, když víte, že po tak krátké době musíte opět navštívit toaletu? Možná máme řešení zrovna pro Vás!

Co vám je a jak se můžete bránit

Bolesti v podbřišku a samozřejmě také problémy s močením většinou signalizují jasnou záležitost a odpověď, která nezní vůbec hezky. Většinou se jedná o zánět močových cest anebo problémy s prochlazením močového měchýře.

Tato onemocnění se nevyskytují vůbec zřídka a většinou si podobným neduhem projde každá z nás minimálně jednou za život, a to třebaže se teple oblékáme, dbáme na intimní hygienu, snažíme se problémům s nemocemi předcházet a pochopitelně si na nic studeného nesedáme. Problémy s močovým měchýřem se totiž dají způsobit takřka čímkoliv, a to dokonce i špatným výběrem spodního prádla. Nejčastěji ale bakteriím a virům propadneme zejména v zimě. V chladných obdobích by proto každá z nás měla brát speciální ohled sama na sebe a pochopitelně ten největší na svoje zdraví. Nestačí se jen teple oblékat, nestačí se jen vyhýbat studeným lavičkám a nestačí se ani pravidelně umývat.

Zánět v období menstruace

Zánět močových cest opravdu můžete ,,chytnout“ kdekoliv a kdykoliv, ale zimní měsíce bývají pro tuto nemoc speciálními magnety. Jedno z nejrizikovějších období, kdy se nám může začít utvářet zánět močového měchýře, je pochopitelně v období našeho menstruačního cyklu.

Při menstruace je naše tělo jakoby ,,otevřené“, a to bohužel především pro vnější nežádoucí vlivy bakterií a virů, které mohou naše zdraví patřičně narušit či dokonce poškodit. Při používání nevyhovujících a škodlivých vložek je naše tělo vystaveno jak infekci, tak i následnému prochlazení, jelikož jsou veškeré ženské orgány vystavovány nepříjemné vlhkosti, které nemá na naši citlivost a náchylnost v tomto období zrovna pozitivní účinky…

Projevy zánětu močových cest

Nemusíte mít nutně horečky, abyste zjistila, co je špatně, a stejně tak nemusíte brát zásadně jen antibiotika, abyste se vyléčila. Povětšinou se zánět močového měchýře anebo onemocnění močových cest projevuje vždy stejně, a to zejména bolestmi břicha, která připomínají křeče, nevolnostmi a samozřejmě také častým močením, které bývá po většinou nepříjemné, ale bohužel i bolestivé. Ženy mohou při močení cítit ostrou a řezavou bolest, někdy dokonce až palčivou, která nás může nutit k tomu, abychom moč vytlačovaly dál…

Jaké prostředky můžeme používat

Čím ale těmhle věcem můžeme předcházet? Kromě zásadní prevence přizpůsobení svého šatníku rovnoměrně k počasí a ochraně pohlavních orgánu před chladem, pro vás máme další tip, jak své zdraví vylepšit, a to zejména, když máme ,,své dny“.

Jedná se o speciální balení hygienických vložek s názvem Zi Mei Shu. Jedná se o nový produkt tradiční čínské medicíny, který napomáhá jak při léčbě zánětu močových cest, tak i při jejich samotné prevenci. Tento typ vložek je ideálně přizpůsoben ženskému tělu natolik, aby pohlcoval naprostou většinu vlhkosti, důkladně ji stahoval do sebe a tím problém ničil ještě před vznikem.

Dbejte na protizánětlivou prevenci a balíček vložek objednejte na http://www.cinske-zbozi.cz/